Проекти будинків - Archipelag

Дзвоніть нам
+38 (098) 2516667 / +38 (099) 1915177

Контакти RU Країни Країни

Як придбати проект будинку?

Розглянувши пропозиції готових проектів будинків на нашому сайті, Ви маєте можливість вибрати такий проект, котрий відповідатиме Вашим потребам і смаку по всім характеристикам. Для замовлення проекту, Ви можете завітати у наш офіс, або ж сконтактуватися у зручний для Вас спосіб. Наша компанія - ТОВ «АРХІПЕЛАГ-Україна» є єдиним офіційним представником польської проектної майстерні Archipelag в Україні.

Замовлений у нас проект (адаптований під українські будівельні норми та матеріали) Ви отримаєте через 5-15 робочих днів.

Проекти з позначкою «*» в кінці назви знаходяться на стадії концепції і потребують додатковий час на їх опрацювання в Польщі.

Разом з проектом Ви отримуєте повну проектну документацію високої якості та професійне і добросовісне архітектурне обслуговування і супровід в подальшому.

Якщо Ви вже вибрали проект:

  • замовте проект по телефону: +38 (098) 2516667 / +38 (099) 1915177.

  • надішліть замовлення на електронну пошту: archipelag@archipelag.com.ua;

  • заповніть форму заявки на сайті;
  • відвідайте нас особисто (за попередньою домовленістю): м. Львів, вул. Зелена, 149.

Якщо ж Ви ще не визначилися у виборі Вашого майбутнього будинку, у Вас виникли певні питання, проблеми або Ви хочете обговорити свій проект з архітектором - телефонуйте нам!

Консультації:

  • якщо Ви не впевнені, що обраний проект підійде Вам оптимально;

  • якщо Ви хочете обговорити матеріали і технологію будівництва;

  • якщо Ви хочете адаптувати обраний проект, внести в нього зміни.

Ми досконало орієнтуємося в питаннях, пов'язаних з практичною стороною будівництва будинків, тому що кожен день допомагаємо у виборі проектів, які задовольняють побажання майбутніх мешканців, в адаптації проектів під українські будівельні норми та матеріали, в отриманні будівельного паспорта, будівництві Вашого майбутнього будинку.

УВАГА! Авторські права на придбаний у нас проект будинку за жодних умов не передаються замовнику чи підряднику, а залишаються власністю автора проекту. Замовник з придбанням проекту отримує право на будівництво об'єкту лише на одній ділянці і не має права передавати проект повністю або частково третій стороні. Повторне будівництво можливе лише зі згоди компанії «АРХІПЕЛАГ Україна». Авторські і суміжні права підлягають захисту згідно Закону України «Про авторське право і суміжні права».

Пошук в тексті