Проекти будинків - Archipelag

Дзвоніть нам
+38 (098) 2516667 / +38 (099) 1915177

Контакти RU Країни Країни

Геодезичні та геологічні роботи на ділянці

Проводимо геодезичні роботи та геологічні вишукування по ділянці.

Гарантуємо якісне та швидке виконання робіт за хорошу ціну.

Безкоштовно проконсультуємо, де краще розташовувати будинок на конкретній ділянці та про доцільність замовлення геологічного вишукування у Вашій ситуації.


Довідка:

Геодезична (топографічна) зйомка - це офіційний документ на якому у масштабі 1:500 нанесені межі Вашої ділянки, інфраструктурні об'єкти (дороги, проїзди) та об'єкти на Вашій та сусідній ділянках, а також проставлені відмітки висот відносно рівня моря.

Зйомка потрібна для того, щоб зрозуміти де краще розмістити будинок на ділянці та  зробити ескіз намірів забудови на її основі. Перепади висот дають розуміння, чи варто вносити зміни в конструкцію будинку відповідно до різного рівня землі та наскільки і де потрібно вирівнювати ділянку.

Геологічне вишукування - це процес буріння кількох свердловин та проведення аналізу зразків грунта з них. В результаті Ви отримуєте офіційний звіт, у якому зазначено типи грунтів, їх несуча здатність, глибина залягання та рекомендації щодо конструктивної схеми фундамента майбутнього будинка. Також стає зрозуміло на якому рівні знаходяться грунтові води і чи є сенс будувати підвальний або ж цокольний поверх.