Проекти будинків - Archipelag

Дзвоніть нам
+38 (098) 2516667 / +38 (099) 1915177

Контакти RU Країни Країни

Чому варто замовити проект саме у нас?

- Великий досвід проектних робіт

Компанія ARCHIPELAG була створена у 1993році у м. Вроцлав, Польща. Проекти Archipelag окрім Польщі офіційно продаються також у багатьох інших країнах Європи. В Україні ми працюємо з 2009го року. З того часу більше сотні будинків збудовані по всій території країни. Ми розуміємо як відбувається весь процес будівництва.

- Вигідна пропозиція

Ми пропонуємо вже адаптовані та перекладені польські проекти за суттєво нижчими цінами, ніж в Польщі. Всі проекти можемо продавати у різних комплектаціях, де ціна також буде суттєво відрізнятись.

- Надаємо великий спектр додаткових послуг

Робимо геологічну розвідку грунтів та геодезичну зйомку ділянки. Даємо рекомендації по інженерним мережам та юридичним питанням. Можемо підібрати або розробити проект інших споруд на ділянці (лазня, алтанка, господарська споруда, гараж, навіс або огорожі), щоб все було в одному стилі з житловим будинком. Можемо також запропонувати послуги кваліфікованого ланшафтного дизайнера та дизайнера інтер'єру. Здійснюємо авторський та технічний нагляд за процесом будівництва.

- Постійний зв'язок і кваліфікована допомога

Ми цінуємо Ваш час та розуміємо всю серйозність процесу будівництва будинку, де буде проживати Ваша сім'я. Починаючи з першого дзвінка до нас Ви будете безпосередньо спілкуватись лише з керівником робочої групи, який буде вести Ваш проект та консультувати по всім можливим питанням. Ми не використовуємо послуги контакт центрів, а також у нас немає менеджерів з продажу, тому Ви уникаєте спілкування з некваліфікованим персоналом з обмеженою відповідальністю. Гарантуємо швидкий і прямий зв'язок у будь-який час, коли це потрібно.

- Індивідуальний підхід до кожного замовника

Ми обрали модель роботи, яка на нашу думку оптимально підходить до наших умов. Ми пропонуємо щось середнє між індивідуальним проектуванням та типовими проектами. Індивідуальне проектування з нуля займає значно більше часу і відповідно дуже дороге. Беручи типовий проект за відправну точку замовнику значно легше зрозуміти, що він хоче та як все повинно виглядати. Окрім того, що ми адаптуємо проект під вимоги і потреби кожного замовника, ми також і постійно покращуємо нашу комплектацію, виправляємо можливі помилки та оптимізуємо проекти під ринок будівельних матеріалів на момент продажу. Також враховується сейсмічність району. Ми не займаємось просто тиражуванням, Ви не знайдете два однакові проекти у нашому архіві.

- Внесення змін у типові проекти

У нас є спеціалісти для внесення змін будь-якої складності. Це можуть бути як прості зміни в плануванні, розташуванні та розмірах вікон чи дверей так і заміна типу перекриття, перенесення несучих стін чи збільшення накриття тераси. Все лише питання доцільності. Ми без проблем пристосуємо конструкцію фундаментів під конкретні грунти Вашої ділянки. Якщо у Вас великий ухил на ділянці - то ми зробимо вертикальне планування, щоб будинок сів як потрібно.

- Підтримка української мови

Хоч ми і чудово спілкуємось з замовниками різними мовами, все ж таки стараємось внести свій внесок у розвиток та поширення української мови. За нашими даними, ми єдині в Україні видаємо розроблену за кордоном робочу проектну документацію повністю українською мовою. Ми це робимо з самого початку нашої діяльності. Наші конкуренти заради оптимізації витрат видають проекти російською мовою.

- Чесність, порядність та відповідальність

Ми невелика компанія і займаємось лише будинками садибного типу та всім, що з ними пов'язано. Вдосконалюватись є завжди куди, тому ми вирішили, що краще зосередитись на одному напрямку і тому не проектуємо багатоповерхове житло, комерційні та промислові споруди. Ми не вкладаємо кошти в рекламу, а значна частина наших клієнтів приходить по рекомендаціях від тих, хто з нами вже працювали. Тому Ви платите тільки за те, що Вам дійсно потрібно. Ми не обіцяємо найдешевші послуги, оскільки тоді не зможемо гарантувати їх якість, але наші ціни ніколи не підіймаються вище середніх на ринку. Проект поєднує в собі десятки тисяч деталей і це клопітка робота їх підігнати під конкретні потреби. Кожне замовлення проекту передбачає його багаторазову перевірку перед друком, проте якщо будуть знайдені неточності в документації, ми зробимо все щоб їх виправити. Ми гарантуємо чесність з нашої сторони і завжди скажемо Вам правду, навіть якщо нам це невигідно. Ми не будемо радити, те в чому самі невпевнені. Нам дуже важлива взаємна довіра та розуміння того, що ми допомагаємо людям.

Пошук в тексті