Проекти будинків - Archipelag

Дзвоніть нам
+38 (098) 2516667 / +38 (099) 1915177

Контакти RU Країни Країни

Для чого потрібний проект будинку?

- Безпека та надійність

Наші проекти адаптовані до державним будівельним норм та сейсмічних районів. Всі конструктивні рішення розраховані інженером-конструктором і ми несемо повну відповідальність за них.

- Економія коштів під час будівництва

Кожна тисяча гривень витрачена на проект будинку економить Вам десятки тисяч при реалізації. Який би досвідчений не був будівельник, він не зможе передбачити всі нюанси без проекту. Відповідно прийдеться вирішувати проблеми по ходу їх виникнення, що суттєво дорожче та в результаті ви отримаєте не те, що очікували.

- Можливість бачити зразу всю картину в цілому

Повний робочий проект, або частковий дає розуміння, як все буде виглядати. Можливо, потрібно внести певні зміни, щоб він Вам краще підійшов. Більшість проектів доступна в 3d. Можна детально ознайомитись з проектом в об'ємі у нас в офісі, при дистанційній роботі надаємо зображення з любих ракурсів за побажанням замовника.

- Аналіз процесу будівництва та поділ на етапи

Маючи робочий проект та специфікацію матеріалів можна зрозуміти вартість будівництва та розбити його на етапи. Спрогнозувати коли краще починати будівництво і скільки часу та коштів займе кожен етап.

- Вартість побудованого житла на вторинному ринку

В житті бувають різні ситуації і тому кожен хоче мати можливість вигідно продати будинок при потребі у майбутньому. Якщо у Вас буде на руках оригінальний польський проект по якому побудований будинок оціночна вартість нерухомості суттєво збільшиться.

- Незаангажована сторона для контролю за будівництвом

Ми самі не займаємось будівництвом і в українських реаліях - це суттєвий плюс для Вас, тому, що ми будемо відстоювати в першу чергу інтереси замовника, який купив у нас проект, а не тих хто його будує. Часто будівельники в силу незнання або з корисливою метою ведуть неправильні обрахунки, або ж пропонують невдалі рішення, які їм простіше виконати.

Пошук в тексті