Проекти будинків - Archipelag

Дзвоніть нам
+38 (098) 2516667 / +38 (099) 1915177

Контакти RU Країни Країни
2011-01-09
Новини  

Найпопулярніші проекти приватних будинків в Польщі

Пропонуємо Вам ознайомитися з проектами будинків, що користуються найбільшою популярністю у Польщі:


БАСЯ

Проект Бася набув популярності завдяки своїй компактності та зручності в плануванні. Незважаючи на малі розміри, у будинку розташовані усі необхідні приміщення. Вдале планування вітальні, забезпечує комфортний та затишний відпочинок родини. Перевагою даного проекту є також і велика тераса з каміном, яка приносить задоволення та відпочинок мешканцям в літній період року. Просте вирішення фасадів будинку, забезпечує їх швидке зведення при будівництві та дозволяє значно заощадити витрати. При цьому будинок гармонійно поєднується із ландшафтом.

Детальніше про проектСЕВЕРИНА

Популярність проекту Северина в країнах Європи очевидна і пояснюється, в першу чергу, оптимальним поєднанням індивідуальності зовнішнього вигляду будинку та його практичності. План першого поверху чітко поділений на функціональні зони - житлову та господарську, при цьому збережено зручне сполучення між ними. Крім того, на першому поверсі передбачено гостьову групу приміщень (житлова кімната, гардероб, санвузол) з виходом на терасу. На другому поверсі біля кожної спальні запроектовано гардероб. Крита тераса позаду будинку слугує своєрідним продовженням вітальні. При грамотному розплануванні ландшафту, будинок і сад виступають як єдиний комплекс. Цілісність зовнішнього та внутрішнього простору забезпечують також великі вікна у вітальні. Фасади будинку мають плавні та гармонійні лінії, тому він є композиційним та доповнюючим елементом в навколишній забудові.

Детальніше про проект

Реалізації проектуСАНДРА

Популярність проекту зумовлена цікавим планувальним вирішенням. Великі площі кімнат та санвузлів, просторий гараж, тераси навколо будинку - це все грамотно поєднано в єдиний житловий комплекс та забезпечує комфортне проживання мешканцям. Великі вікна вітальні максимально приближують Вас до природи. На першому поверсі крім денної та господарської зон також присутня гостьова група приміщень - спальня, гардероб - з виходом на терасу. Планування другого поверху зручне та практичне, є можливість облаштування додаткової кімнати замість горища. Фасади будинку запроектовано з дотриманням пропорцій та чітких ліній. Незважаючи на свої розміри, будинок видається компактним та елегантним.

Детальніше про проект

Реалізації проектуКОРНЕЛІЯ

Проект Корнелія цікавий в першу чергу для поціновувачів функціонального планування. Всі важливі приміщення знаходяться в одному рівні. Неправильна геометрія вітальні, надає кімнаті виразності та індивідуальності з-поміж інших приміщень. Камін у вітальні та на терасі забезпечує мешканцям комфортний та «теплий» відпочинок у зимовий період року. Перевагою проекту є однозначно і вільний простір на мансардному поверсі, який можна використати так як бажає замовник. Скажімо, там можна влаштувати тренажерний зал, бібліотеку чи майстерню, в якій можна буде займатися своєю улюбленою справою. Фасадні вирішення прості та гармонійні, тому будинок не є «чужим» серед інших споруд.

Детальніше про проект

Реалізація проектуСАЛЬМА

"Сальма" це назва, яке асоціюється з сонцем та теплом. У цьому проекті акцент зроблено на простоті, яка вдало проявляється у функціональному і зручному плануванні. До переваг даного будинку можна віднести світло, яке потрапляє в середину через вікна у вітальні і на верхньому балконі. В денній зоні достатньо місця і для тихого сімейного відпочинку, і для прийому гостей. Камін у кімнаті надає їй затишку та індивідуальності. Простір вітальні та кухні зручно поєднаний завдяки барній стійці. Велика тераса з каміном забезпечує зв'язок між простором будинку та навколишнім середовищем. Великі площі кімнат та санвузлів на мансардному поверсі забезпечують комфортне проживання. Фасади запроектовано в чіткій геометрії та пропорції, а люкарні другого поверху є логічним завершенням будинку.

Детальніше про проектЗ проектами особняків, які стали популярними на території України Ви можете ознайомитись пройшовши за наступним посиланням:

Найпопулярніші проекти будинків в Україні

Пошук в тексті